Wielopłaszczyznowe działanie termorefleksyjności
20 Wrzesień, 2017

Maluj, jak chcesz!

Trendy wnętrzarskie jesień-zima 2017

Już za moment widok za oknem zupełnie się zmieni. Przestanie królować zieleń drzew i krzewów, która cieszyła nasze oczy przez kilka ostatnich miesięcy. Panorama wizualnie wzbogaci się natomiast o wszelakie odcienie żółci i brązów. Ci, którzy chcą nadążać za trendami kolorystycznymi, wybiorą do wymalowania swych domów właśnie te kolory, a także korespondujące z barwami jesieni beże. Wieść prym będą kolory ziemi, które kojarzą się ze spokojem i harmonią, a także możliwością odpoczynku na łonie natury. To barwy, które wzbudzają u adresatów relaksacyjny nastrój, tym samym stanowiąc skuteczną broń w walce z chandrą.

Kolorem modnym przez cały sezon jest natomiast barwa określona przez Instytut Pantone® jako „greenery”. Z aprobatą spotkają się wszelkie odcienie zielonego, począwszy od butelkowej zieleni poprzez jej żywe tonacje, a skończywszy na limonkowych akcentach. Ponadto jest to dobry wybór dla chcących zatrzymać odrobinę wiosny bądź lata w swych salonach i pokojach dziennych.

Produkty Hetta Termo, które w rzeczywistości stanowią bazy farb, można barwić pigmentami zgodnie z istniejącymi na rynku systemami kolorystycznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient otrzymuje kolor, który w najwyższym stopniu odzwierciedla jego indywidualne preferencje. Dom tej jesieni i zimy wcale nie musi wyglądać banalnie i nudno. Z nami Twoje wnętrza osiągną pastelowe szaleństwo albo zatoną, w będących na czasie, obliczach zieleni.