Maluj, jak chcesz! Trendy wnętrzarskie jesień-zima 2017
20 Wrzesień, 2017
Gołębie
20 Wrzesień, 2017

HETTA maluje barierę stratom

O wielopłaszczyznowym działaniu termorefleksyjności

Wiodącą cechą naszych produktów jest ich działanie termo-izolacyjne.

W praktyce wygląda to następująco: ciepło, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, zamiast pochłanianie przez nałożoną powłokę jest od niej odbijane. W zależności od zastosowanego produktu będzie ono rozchodzić się albo wewnątrz pomieszczenia, albo nie będzie do niego docierać.
W maju, w dobie zbliżającego się sezonu letniego, oferowaliśmy naszym klientom powłokę, która miała efektywnie redukować nadmiar ciepła wywołanego promieniowaniem słonecznym. Dach pokryty środkiem marki Hetta mniej się nagrzewał i nie absorbował temperatury z zewnątrz, tym samym obniżając zdecydowanie koszty związane z ochładzaniem hal, magazynów i lokali biurowych czy mieszkalnych.
Natomiast teraz, gdy na zewnątrz robi się chłodno i deszczowo, świetnie sprawdzi się farba hetta TERMO dedykowana do wnętrz budynków, którą można malować ściany i sufity. Działa na zasadzie dobrze znanego „ekranu zagrzejnikowego”: ściany i sufity pomalowane tą powłoką odbijają energię cieplną równomiernie na każdej wysokości pomieszczenia. Dzięki temu powietrze zachowuje swoją temperaturę, pomieszczenia są ciepłe, wolne od skraplającej się pary (np. w kuchniach i łazienkach), zabezpieczone przed mikropęknięciami, a my oszczędzamy na rachunkach za energię potrzebną do ich ogrzania.